Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş vermek için üye olmak gerekiyor mu?

  • Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır. Fakat indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için 30 saniyelik bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sitenizdeki ürün fiyatları mağazalarınızda da geçerli mi?

  • Sadece online mağazaya özel getirilen ürünler ve internete özel indirim uygulanan ürünler haricinde, bütün ürünlerin fiyatları mağazalarımızda ve online mağazamızda aynıdır.

Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?

  • Bütün siparişlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketiyle gönderilmektedir. Yurtiçi Kargo anlaşma kodu 964 429 399  Türkiye”nin her yerine kargo hizmeti sağlanmaktadır.

Siparişimin hediye olarak gönderilmesini istiyorum. Hediye paketi ve not yazılmasını sağlayabilir misiniz?

  • Siparişinizi tamamlarken hediye paketi seçeneğini işaretleyip not alanına hediye notunuzu yazdığınız takdirde hediye paketiniz ve notunuz ürününüzle birlikte gönderilecektir.

Siparişimi verdikten sonra hangi aşamada olduğunu nereden görebilirim?

  • Siparişinizi oluşturduktan sonra HESABIM alanındaki “Siparişleriniz” bölümünden, siparişinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde kısa mesaj yolu ile size bilgi verilmektedir. Kargo takibini aynı şekilde “Siparişleriniz” bölümünden yapabilirsiniz. Üye girişi yapılmadan verilen siparişlerde sayfanın en altında yer alan “sipariş takip” linkini kullanabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü beğenmedim değiştirmek/iade etmek istiyorum. Nasıl iade edebilirim, kargo ücreti tarafıma mı aittir?

  • İade/değişim işlemi için “kolay iade” talebi oluşturmalısınız. Size özel üretilecek “964 429 399 ” Yurtiçi Kargo şubesi ile paylaşmanız halinde siparişinizi takip edebilecek ve ücretsiz iade hizmetinden faydalanabileceksiniz. Üye girişi yapılarak verilen siparişlerde, “hesabım” sayfası “siparişlerim” adımında kolay iade talebi oluşturabilir ve iade durumunuzu takip edebilirsiniz. Üye girişi yapılmadan verilen siparişlerde kolay iade talebi oluşturmak için sayfanın en altında yer alan Kolay iade linkini kullanabilirsiniz. Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürünü kutusu, aksesuarları, garantisi, faturası (var ise promosyon / hediye ürünü) ile birlikte göndermeyi unutmayınız ve kargo şubesine gittiğinizde mutlaka yeni kargo poşetine koyulmasını talep ediniz. Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları (var ise promosyon / hediye ürünü) eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Hızlı teslimat nedir?

  • Motor kurye yardımıyla gün içinde teslimat sistemimizdir. Şu an için sadece İstanbul”un belirli ilçelerine hizmet verebilmekteyiz.

Siparişim gün içerisinde elime ulaşır mı?

  • Sadece İstanbul”da depo stoklarımızda bulunan, “Aynı gün Kargoda” ibaresi yer alan ürünler “Hızlı Teslimat” seçeneği tercih edildiği takdirde gün içinde teslim edilmektedir. Bu hizmet 14:00″a kadar geçerlidir. Bunun dışındaki siparişler ortalama 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.