Para iade politikası

İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 8 gün içerisinde iade, 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürünü kutusu, aksesuarları, garantisi ve faturası (var ise promosyon / hediye ürünü) ile birlikte gönderiniz ve kargo şubesine gittiğinizde mutlaka yeni kargo poşetine koyulmasını talep ediniz, Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları (var ise promosyon / hediye ürünü) eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.
Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.
İade/değişim işlemi için “kolay iade” talebi oluşturulmalıdır. Size özel üretilecek “iade kargo kodunu” Yurtiçi Kargo şubesi ile paylaşmanız halinde siparişinizi takip edebilecek ve ücretsiz iade hizmetinden faydalanabileceksiniz.
Üye girişi yapılarak verilen siparişlerde, “hesabım” sayfası “siparişlerim” adımında kolay iade talebi oluşturabilir ve iade durumunuzu takip edebilirsiniz.
İade İçin; Yurtiçi Kargo 964 429 399 Kargo Kodu ile Gönderim Sağlayabilirsiniz.
Üye girişi yapılmadan verilen siparişlerde kolay iade talebi oluşturmak için sayfanın en altında yer alan gerekli linkini kullanabilirsiniz.
İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim için :
Ünvanı: Nobel Teknoloji Saat Aksesuar ve
Tekstil Ürünleri Dış Ticaret LTD.ŞTİ.

Adresi: Mimar Kemalettin Mah. Koska Cad.
No:17 içkapı no:501 Fatih/İstanbul

Telefon: +90 552 082 78 00

Telefon: +90 536 883 86 26

Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:
İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece web sitemiz müdahale edememektedir.
Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.
İade ve değişim işlemleri için bu faturanın arka yüzünde bulunan “İADE BÖLÜMÜ” kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.